prawnik25 napisał(a):

|
zastanowiłbym się nad sprzedażą Łobo i Jirsaka bo oni niestety zawodzą i grają mało a zarabiają dużo (za słabi na puchary)
|
Jirsak słaby? A kto strzelił Liverpoolowi, Tottenhamowi? Chłopak ma bardzo precyzyjne strzały (Ruch, bodajże Z. Sosnowiec.. nie pamiętam wiem, że wygraliśmy 4:0, bohaterem meczu został Paulista a Jirsak strzelił piękną bramkę. Chociażby ostatnio mecz z Lechią...). Jirsak już grał w pucharach i pokazał się z dobrej strony, lepiej taki niż ktoś kto puchary ogląda w TV. Nie ma się co łudzić, że przyjdzie ktoś lepszy od niego, zresztą środek pomocy nie jest teraz priorytetem. Porównując Jirsaka do Diaza to jak piekło i niebo.. przynajmniej w tej rundzie