Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10124
Stary 01.06.2009, 21:30
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
zastanowiłbym się nad sprzedażą Łobo i Jirsaka bo oni niestety zawodzą i grają mało a zarabiają dużo (za słabi na puchary)
Jirsak słaby? A kto strzelił Liverpoolowi, Tottenhamowi? Chłopak ma bardzo precyzyjne strzały (Ruch, bodajże Z. Sosnowiec.. nie pamiętam wiem, że wygraliśmy 4:0, bohaterem meczu został Paulista a Jirsak strzelił piękną bramkę. Chociażby ostatnio mecz z Lechią...). Jirsak już grał w pucharach i pokazał się z dobrej strony, lepiej taki niż ktoś kto puchary ogląda w TV. Nie ma się co łudzić, że przyjdzie ktoś lepszy od niego, zresztą środek pomocy nie jest teraz priorytetem. Porównując Jirsaka do Diaza to jak piekło i niebo.. przynajmniej w tej rundzie
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 01.06.2009 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując