Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10123
Stary 01.06.2009, 21:29
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
Realnie bez ekstra kasy Cupiała radości z pucharów nie będzie, mam nadzieję że ze Skorżą przedłużą umowe - zdobywając dwa tytuły mistrzowskie trener może stawiać warunki i oby się nie przelicytował...
Skorża stoi przed szansą zostania legendą trenerską Wisły i pozbycie się go byłoby takim osłabieniem jak odejście Brożka. Chciałbym, aby pracował z nami co najmniej dekadę, ale przy obecnym właścicielu to chyba niemożliwe.
Odpowiedz cytując