prawnik25 napisał(a):

|
Realnie bez ekstra kasy Cupiała radości z pucharów nie będzie, mam nadzieję że ze Skorżą przedłużą umowe - zdobywając dwa tytuły mistrzowskie trener może stawiać warunki i oby się nie przelicytował...
|
Skorża stoi przed szansą zostania legendą trenerską Wisły i pozbycie się go byłoby takim osłabieniem jak odejście Brożka. Chciałbym, aby pracował z nami co najmniej dekadę, ale przy obecnym właścicielu to chyba niemożliwe.