|
Jeżeli chcemy myśleć poważnie o LM, o pucharach - należy pozyskać poczynając od bramkarza, prawego obrońcy,stopera,lewego pomocnik (najlepiej dwóch jednego doświadczonego, drugiego młodego),defensywnego pomocnika,ofensywnego pomocnika do czasu gdy Garguła wróci do formy (wypożyczenie z dobrego klubu), dwóch napastników
Przy czym odchodzą Baszczu,Zieniu,Cantoro,Singlar,Beto,Niedzielan,Goł oś, zastanowiłbym się nad sprzedażą Łobo i Jirsaka bo oni niestety zawodzą i grają mało a zarabiają dużo (za słabi na puchary)
Można grać też bez skrzydłowych zmieniając ustawienie -taktykę bo zawodnicy występujący w Polsce na tej pozycji są słabi
Prawdopodobnie wzmocnienia nadchodzą ze Słowacji - Rużemberok,tyle tylko że na naprawdę dobrych Słowaków w tym momencie nas niestać
Realnie bez ekstra kasy Cupiała radości z pucharów nie będzie, mam nadzieję że ze Skorżą przedłużą umowe - zdobywając dwa tytuły mistrzowskie trener może stawiać warunki i oby się nie przelicytował...
Ostatnio edytowane przez prawnik25 : 01.06.2009 o godz. 21:19.
|