nie, od tego się nie odcinają. Odcinają się tylko od złej tradycji, która może im przynosić wstyd i straty. Tę oni potępiają zdecydowanie i nie chcą mieć z tym nic wspólnego.
Ale przecież w historii klubu były nie tylko złe, ale i dobre chwile i osiągnięcia. I z takimi sie utożsamiają i chca mieć z nimi ciągłość (eh, na wszelki wypadek dodam emotkę :

).
Nie ma się co nad nimi pastwić, robią to, na co prawo obowiązujące w PZPN pozwala. Prędzej nad tym prawem zapłakać trzeba. A jak jest prawo dziurawe, to dla średnio rozgarniętego adwokata żaden problem udowodnić, że to co nam białe wydawało to tak naprawdę jest czarne i sami się po pewnym czasie w głowę drapiemy zastanawiając się, jakim to cudem nam się wcześniej wydawało, że to białe to białe, przecież gołym okiem widać, że to białe to czarne.