Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7495
Stary 01.06.2009, 20:51
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Ich prawnik mówił, że ze starym Lechem nie mają nic wspólnego i grają na licencji Amiki, pod nazwą Lech, na stadionie Lecha, a przeszłość Lecha ...to już przeszłość i się od tego odcinają. W ten sposób uniknęli kary za karupcję, więc teraz powinni "uniknąc" przyjemności dopisania na ich konto brązu
Czyli odcinając się od tradycji nie są 4-krotnym, czy ile tam, mistrzem Polski, ta? ; D
Odpowiedz cytując