Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
Od: 02.2007
Offline
#
7495
01.06.2009, 20:51
Kordel_Walker
napisał(a):
Ich prawnik mówił, że ze starym Lechem nie mają nic wspólnego i grają na licencji Amiki, pod nazwą Lech, na stadionie Lecha, a przeszłość Lecha ...to już przeszłość i się od tego odcinają. W ten sposób uniknęli kary za karupcję, więc teraz powinni "uniknąc"
przyjemności dopisania na ich konto brązu
Czyli odcinając się od tradycji nie są 4-krotnym, czy ile tam, mistrzem Polski, ta? ; D
eMTe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMTe
Znajdź inne posty napisane przez eMTe