|
Beto jeśli zostanie i przepracuje razem z drużyną okres przygotowawczy do może coś być. Kowalski wraca więc on zapewne będzie alternatywą na prawą obronę a na środek sprowadzą kogoś np. Hernaniego. Mączyński powinien iść na wypożyczenie ponieważ teraz na środek pomocy będziemy mieć: Sobola, Jirsaka, Diaza, Varge, Gargułe więc raczej nie powalczy o pierwszy skład... Lewa pomoc to będzie ofensywny Ćwielong bądź Boguski.
|