Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 01.06.2009, 20:24
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Raczej Lechowi. Amica zdaje się nie istnieje już, przynajmniej pierwsza drużyna.
Ich prawnik mówił, że ze starym Lechem nie mają nic wspólnego i grają na licencji Amiki, pod nazwą Lech, na stadionie Lecha, a przeszłość Lecha ...to już przeszłość i się od tego odcinają. W ten sposób uniknęli kary za karupcję, więc teraz powinni "uniknąc" przyjemności dopisania na ich konto brązu
Odpowiedz cytując