mozdzierz napisał(a):

|
Raczej Lechowi. Amica zdaje się nie istnieje już, przynajmniej pierwsza drużyna.
|
Ich prawnik mówił, że ze starym Lechem nie mają nic wspólnego i grają na licencji Amiki, pod nazwą Lech, na stadionie Lecha, a przeszłość Lecha ...to już przeszłość i się od tego odcinają. W ten sposób uniknęli kary za karupcję, więc teraz powinni "uniknąc"

przyjemności dopisania na ich konto brązu
