|
Ja tez uwazam ze Beto powinien zostac jeszcze troche, a przekonala mnie do tego wspaniala ulica do Łobo w Gdańsku(łobo spartolil ale akcja wymiata)
co do reszty to transfery za Bednarza oceniam na conajmniej dobre nie na ilosc a bardziej na jakosc, i wole w tym okienku tez byc mile zaskoczony na koniec niz teraz mialbym miec liste i na koniec (czyt. koniec sierpnia) ją tylko lizac
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
|