Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10113
Stary 01.06.2009, 20:19
Ja tez uwazam ze Beto powinien zostac jeszcze troche, a przekonala mnie do tego wspaniala ulica do Łobo w Gdańsku(łobo spartolil ale akcja wymiata)

co do reszty to transfery za Bednarza oceniam na conajmniej dobre nie na ilosc a bardziej na jakosc, i wole w tym okienku tez byc mile zaskoczony na koniec niz teraz mialbym miec liste i na koniec (czyt. koniec sierpnia) ją tylko lizac
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując