|
popieram
ja bym dał szanse Beto
Jeśli nie ma dużego kontraktu to nie mam nic do stracenia...a szansa jest że się rozwinie i okaże sie pmocny
na Puchar Polski Puchar Ligi...
musi sie zaaklimatyzować...Marcelo mu pomoże
tak samo prawy obrońca by się przydał...gdyż Singlar mnie nie przekonuje...
Brożek pewnie zostanie...bo zbytnio ofert nie będzie mieć a wschod go interesuje zbytnio...
a kto da w dobie kryzysu 3 mln euro..
|