Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 01.06.2009, 19:42
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie decyzja o zwolnieniu Petrescu to jedna z najlepszych jaką podjęli włodarze Wisły w tamtym okresie. Maciej Skorża pokazał, że nawet bez wielkich nazwisk w drużynie (Petrescu miał Błaszczykowskiego)
a Skorza ma Brozka, ale nie takiego jak mial Petrescu... szczerze powiedziawszy chcialem zwolnienia Rumuna, ale jak potem zobaczylisy cos sie dzialo u nas to wydaje mi sie, ze Petrescu na 100% osiagnalby wiecej niz cale tabuny Okuk czy Nawalkow..
Groundhopper
Odpowiedz cytując