Lysy napisał(a):

|
Jak dla mnie decyzja o zwolnieniu Petrescu to jedna z najlepszych jaką podjęli włodarze Wisły w tamtym okresie. Maciej Skorża pokazał, że nawet bez wielkich nazwisk w drużynie (Petrescu miał Błaszczykowskiego)
|
a Skorza ma Brozka, ale nie takiego jak mial Petrescu... szczerze powiedziawszy chcialem zwolnienia Rumuna, ale jak potem zobaczylisy cos sie dzialo u nas to wydaje mi sie, ze Petrescu na 100% osiagnalby wiecej niz cale tabuny Okuk czy Nawalkow..