Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2038
Stary 01.06.2009, 19:36
Jak dla mnie decyzja o zwolnieniu Petrescu to jedna z najlepszych jaką podjęli włodarze Wisły w tamtym okresie. Maciej Skorża pokazał, że nawet bez wielkich nazwisk w drużynie (Petrescu miał Błaszczykowskiego) potrafi odnieść sukces. Niech sobie rumun trenuje w swoim kraju, obchodzi mnie to tak jak zeszłoroczny śnieg
Odpowiedz cytując