Temat
:
Wisła Mistrz 2009/wielka Feta
Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline
#
123
01.06.2009, 18:16
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ow_Polski.html
Jeszcze trochę i Paweł by się "zadziękował" na śmierć
I widać, że faktycznie pobalował trochę w nocy
Feci quod potui faciant meliora potentes
spirit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spirit
Znajdź inne posty napisane przez spirit