Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7473
Stary 01.06.2009, 18:10
Maleńczuk: Ta cholerna Wisła

"W sobotę dotarły do mnie dwie tragiczne wiadomości. Pierwsza to ta, że mistrzem została Wisła, a druga, że z ekstraklasy spadła Cracovia - mówi w wywiadzie dla Interia.pl Maciej Maleńczuk, jeden z najpopularniejszych polskich muzyków rockowych...."

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisla,1316227
Odpowiedz cytując