Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10098
Stary 01.06.2009, 17:07
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Jak zawsze masz informacje chyba wywrozone z fusow. Singlar podpisal nowy kontrakt i sie nigdzie nie wybiera. To, ze jakis szmatlawiec napisal info o Beto nie znaczy, ze odchodzi. Zreszta zarowno on, jak i Niedzielan wielkimi napastnikami nie sa i zastapic ich nie bedzie problemu. Zreszta mimo wszystko mam nadzieje, ze Beto zostanie i pojdzie na jakies polroczne wypozyczenie - mysle ze mu duzo da. Brozka to wszyscy od 2 lat sprzedaja - ciagle jest, ciagle strzela bramy. Napastnik sie przyda, ale nie z mysla, ze jako zastepstwo Brozka.
A gdzie masz oficjalne info o przedłużeniu kontraktu z Siglarem czy Sobolem - czytaj więcej PS będziesz "mądrzejszy"...
Odpowiedz cytując