Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10096
Stary 01.06.2009, 16:29
Ciężko nie oprzeć się wrazeniu, że przeżywamy właśnie deja vu z z końca ubiegłego sezonu - mamiono nas transferami w razie spzedaży kogoś z kadry zespołu i co figa z makiem. Ja w tego typu opowieści nie wierzę bo nie ma podstaw do tego by miało być inaczej. Co prezentuje Beto, Singlar (z tego co mi wiadomo nie zostanie na przyszły sezon) to ostatnie z darmowych wynalazków a zapowiada się, że będzie ich więcej. Ktoś chyba zapomina że sam awns do LM to nie wszystko, liczą się wyniki a za przeproszeniem z takim skladem a najpewniej słabszym nie mamy czego szukać w tych rozgrywkach.

Liczę że Cupiał wreszcie zrozumie, że trzeba coś z siebie dać by potem dobrze zarobić...

To już przesądzone. Brazylijczyk Beto nie sprawdził się przy Reymonta dlatego wkrótce opuści Wisłę Kraków.

Taką informację podaje w poniedziałek "Przegląd Sportowy". Młody napastnik z Brazylii ma wyjechać do Grecji lub na Ukrainę.

Beto przyszedł zimą do Wisły w ramach zakrojonej na szeroką skalę akcji "Szukamy wysokiego napastnika". Wzrostu (189 cm) faktycznie mu nie brakuje, natomiast umiejętności piłkarskich jak na Białą Gwiazdę najwyraźniej tak. Beto grał mało, nie był zagrożeniem dla bramkarzy przeciwnika.

Z jego przyjściem wiązano spore nadzieje. W ojczyźnie uważany był za wielki talent. Jest wychowankiem słynnego Palmeiras, grał w reprezentacjach młodzieżowych. W 2005 roku wybrano go najlepszym piłkarzem młodego pokolenia stanu Sao Paulo. Być może jego rozwój zahamowała jednak poważna kontuzja kolana, której nabawił się w 2007 roku

Przy odejściu Niedzielana i Brożka czeka nas kompletne przemeblowanie linii ataku!
Ostatnio edytowane przez prawnik25 : 01.06.2009 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując