Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10094
Stary 01.06.2009, 15:47
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ten drugi Vladivac ze Ziliny prezentuje sie całkiem nieźle w rytmie przeboju Abby.http://www.youtube.com/watch?v=AcMlm...layer_embedded
oby Skroża w tym wywiadzie mówił m.in. o tym gościu... prezentuję się bardzo dobrze w tej żółtej koszulce ale lepiej w czerwieni by mu było

BEDNARZ DO ROBOTY !
Odpowiedz cytując