Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
10094
01.06.2009, 15:47
AYALA
napisał(a):
Ten drugi Vladivac ze Ziliny prezentuje sie całkiem nieźle w rytmie przeboju Abby.
http://www.youtube.com/watch?v=AcMlm...layer_embedded
oby Skroża w tym wywiadzie mówił m.in. o tym gościu... prezentuję się bardzo dobrze w tej żółtej koszulce ale lepiej w czerwieni by mu było
BEDNARZ DO ROBOTY !
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168