GERO7 napisał(a):


Po cos z tym Singlarem przedluzyli kontrakt ,wiec nie sadze ze w obecnej sytuacji finansowej kupimy prawego obronce za np. 500 tys euro .
|
To mamy grac 5 obroncami i perspektywa mozliwosci odejscia z klubu Marcelo

Przedluzenie kontraktu z singlarem wg. ciebie ma oznaczac jgo wejscie do pierwszej 11

To fajnie jezeli mamy zamienaic lepsze na gorsze ...nic ni ma do Singlara ale musi sie pojawic obronca ktory bedie z nim wlaczyl o miejsce ...bo nawet w przypadku jego kontuzji zostajemy z niczym...