|
Z listy płac w czerwcu odchodzą 3 spore pozycje: pensja Baszczyńskiego, Zieńczuka i Dawidowskiego. Za to z jednej można sfinansować pensje dla Garguły, z drugiej nowy kontrakt i podwyżkę pensji dla Sobolewskiego. I wciąż mamy środki na skuszenie jednego dobrego gracza zarobkami rzędu 200 tys. euro rocznie. Liczne fronty (CL, ew. LE, liga krajowa, PP, PESA) oraz perspektywa posiadania wreszcie za rok zmodernizowanego stadionu powinna zmotywować działaczy to skompletowania 20-22 równorzędnych piłkarzy. W tej perspektywie nawet niepozbywanie się weterana Cantoro, Niedzielana bez formy, czy Beto-mamuta, może być ważniejszy niż branie z łapanki jakiś ogórków czy rekonwalescentów, byle za darmo.
Do wislakkowalski: Kosowski ma kontrakt do czerwca 2010, ciekawe że APOEL kupił go od Cadiz CF za ok. 2 mln euro podobno, a nasz najdroższy transfer to niezbyt trafiony Jirsak za ok. 700 tys. Pytanie któy klub poważniej traktuje europejskie rozgrywki pucharowe.
Ostatnio edytowane przez Olivarez : 01.06.2009 o godz. 13:29.
God save the Queen
Long live the Queen
|