Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 01.06.2009, 10:06
Panowie moderatorzy jest problem tak z tym jak i z tematem "śmieszne filmiki, zdjęcia....", z poziomu forum nie da się wejść w tematy klikając "ostatnia strona".
Linki, które powinny być aktywne nie działają:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=376
a ostatni post wpisany wczoraj wyswietla się na 98 stronie tematu a jest ich 376.

Z tym tematem też taki problem. Ostatni post na 40 stronie ze 140 bodajże.
Podgląd:
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 01.06.2009 o godz. 10:13.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując