Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10073
Stary 01.06.2009, 09:40
Ja jak nie wielu z was pewnie, chciałbym aby dali szanse jeszcze Beto'wi, jest bardzo młody i mysle ze jesli odpowiednio przepracuje cały okres przygotowawczy to wzniesie nowa jakosc do naszej gry

a co do transferów,
chętnie był zobaczył w koszulce Wisełki, Nie Nowaka tylko Micanskiego, chłop juz 2 rok szaleje na boiskach do tego niech Pawłowskiego smigna i bedzie super w obronie widziałbym jakiegos młodego utalentowanego zawodnika..

a co do Beto... te zdjecia mnie przekonuja ze jednak moze zostanie...
http://galeria.wislakrakow.com/20090531/zosia/8044.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090531/zosia/8047.jpg
Odpowiedz cytując