Ja jak nie wielu z was pewnie, chciałbym aby dali szanse jeszcze
Beto'wi, jest bardzo młody i mysle ze jesli odpowiednio przepracuje cały okres przygotowawczy to wzniesie nowa jakosc do naszej gry
a co do transferów,
chętnie był zobaczył w koszulce Wisełki, Nie Nowaka tylko
Micanskiego, chłop juz 2 rok szaleje na boiskach do tego niech
Pawłowskiego smigna i bedzie super

w obronie widziałbym jakiegos młodego utalentowanego zawodnika..
a co do
Beto... te zdjecia mnie przekonuja ze jednak moze zostanie...
http://galeria.wislakrakow.com/20090531/zosia/8044.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090531/zosia/8047.jpg