Zobaczcie jak kolesie z Zilini grali w grupie UEFA w tym sezonie i kogo pokonali w eliminacjach

A potem Villę rozwalilli na wyjeździe.
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ungsdaten.html
dobre staty ma ten Asmir Vladavic. Łakomy kąsek chyba. Optymalny wiek. Wolny zawodnik.
Może jak go kupimy to też trafilmy na Levskiego i go przejdziemy?
