Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2034
Stary 01.06.2009, 06:23
@Jova...
Nie mam zamiaru podlaczac sie do dyskusji na temat Petrescu bo tylko czas pokaze jaka jest prawda odnosnie jego umiejetnosci (btw narazie ten czas pokazuje ze jednak on jakies tam umiejetnosci posiada)
Jednak po pierwszym akapicie nie moge... dalej mi sie juz nie chcialo tego czytac.
Cytat:
Nigdy nie osiągnie niczego godnego odnotowania w żadnym klubie poza granicami Rumunii, bo nie będzie się potrafił dostosować do "obcych" warunków.
hmm Moze "obce warunki" w porownaniu pilkarska rzeczywistoscia panuja wlasnie w POLSCE?

Cytat:
Ewentualne sukcesy w pucharach osiągnie tylko dzięki wyszkoleniu indywidualnemu swoich piłkarzy.
to po jakiego uja kupowac lepszych zawodnikow niech Wisla gra druzyna ME w LM.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując