Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.06.2009, 01:34
GERO7 napisał(a):Wyświetl post
Wrzucajac jeszcze ejden kamyczek do ogrodka ,gdyby Chiniyama strzelil w Krakowie z 2 metrow do pustej bramki to dzis te posty by byly w jakims stopniu prawda.Naszczescie pilka nozna jest bardziej zlozona i liga nie zalezy od jednej spartaczonej sytuacji.
Matematycznie remis w Krakowie z Legią dałby teraz:
1. Wisła 62
2. Legia 62
3. Lech 59

Pytanie: czy remis przy Reymonta nie wpłynąłby wówczas na motywację Legii w meczu we Wrocławiu oraz na Lecha w meczach z Polonią i z Cracovią... Osobiście wydaje mi się, że scenariusz z trafieniem Chinyamy i podziałem punktów zmieniłby końcową kolejność.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa