|
No mi najbardziej żal Tristana, świetny napastnik jak na wyciągniecie ręki , miałby rundę , żeby pokazać na co go stać, a stać go na wiele, co pokazuje grajac w Premiership
As long as we're United we will never ever lose...AND THE REDS GO MARCHING UP UP UP!!!!
KaŻdY tO pOwIe WiSeŁkA rZąDzI w KrAkOwIe!!
|