"Solidny trener jak na rumuńskie warunki"

Boskie. Zwłaszcza, jeżeli weźmie się pod uwagę, gdzie piłkarsko jest Rumunia, a gdzie my.
:snort:
Po co te erystyczne wygibasy? Tak bardzo Petrescu Cię uwiera, czy jesteś po prostu przekonany o własnej nieomylności?
Zdobył tytuł, czyli jednak coś umie. Parę osób posunęło się w atakach na niego, jego "zwolenników"(czyli wszystkich, którzy nie przyłączyli się do chóru "znawców") i obronie Cantoro zbyt daleko. Po co to ciągnąć?