Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7449
Stary 31.05.2009, 22:24
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Wiedzialem że zaraz krawaciarze się zbulwersują Nie macie co robić "Legioniści" tylko przesiadywać na forum konkurenta ?
Więcej już wam nie odpisze,idźcie się jarać DRUGIM miejscem
ok powiedz tylko slowo i już się tutaj więcej nie odezwę. Zawsze myślałem, że to forum nie jest zamknięte tylko dla kibiców Wisły. Może się myliłem. Siła tego forum polega właśnie na jego 'otwartości'. Chcesz zmieniać te zasady? Proszę Cię bardzo, jedno słowo i znikam na zawsze. Czekam z niecierpliwością na odpowiedz. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci jaj i odpiszesz na moje pytanie. Wyznacz nowe standardy na tym forum.
Dla Twojej informacji- przesiaduję również na forum Legii i innych forach klubowych.
I póki co to widzę, że to Ty się tutaj najbardziej bulwersujesz. Zamiast się cieszyć z wielkiego sukcesu, jakim jest mistrzostwo, to zajmujesz się niewiadomo czym. Nie wstydzę się tego, że Legia zajeła drugie miejsce. Sukcesy są ważne, ale nie najważniejsze.
Odpowiedz cytując