ok powiedz tylko slowo i już się tutaj więcej nie odezwę. Zawsze myślałem, że to forum nie jest zamknięte tylko dla kibiców Wisły. Może się myliłem. Siła tego forum polega właśnie na jego 'otwartości'. Chcesz zmieniać te zasady? Proszę Cię bardzo, jedno słowo i znikam na zawsze. Czekam z niecierpliwością na odpowiedz. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci jaj i odpiszesz na moje pytanie. Wyznacz nowe standardy na tym forum.
Dla Twojej informacji- przesiaduję również na forum Legii i innych forach klubowych.
I póki co to widzę, że to Ty się tutaj najbardziej bulwersujesz. Zamiast się cieszyć z wielkiego sukcesu, jakim jest mistrzostwo, to zajmujesz się niewiadomo czym. Nie wstydzę się tego, że Legia zajeła drugie miejsce. Sukcesy są ważne, ale nie najważniejsze.