Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2655
Stary 31.05.2009, 21:53
w Szybkiej piłce polecają aby Wisłe wzmocnic 4 dobrymi zawodnikami ( dwoma reprezentantami Polski oraz dwoma obcokrajowcami) do tego powinno sie utrzymac obecny skład.Myśle że to było zbyt piękne aby było prawdziwe.Ja bym chciał zachowac obecny skład i dokupic jakiegoś bramkostrzelnego napastnika do Brożka.Na lewe skrzydło może pójśc Boguski albo Cwielong.

Kilka lat temu Wisła interesowała sie napastnikiem Brazylijskim Claudio Pitbulem, teraz kończy mu sie kontrakt w Rapidzie Bukareszt.Może warto ponownie sie nim zainteresowac ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 31.05.2009 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując