Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7443
Stary 31.05.2009, 21:13
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Wiedzialem że zaraz krawaciarze się zbulwersują Nie macie co robić "Legioniści" tylko przesiadywać na forum konkurenta ?
Więcej już wam nie odpisze,idźcie się jarać DRUGIM miejscem
Gdzieś przecież muszą przesiadywać, a na ich forum jakoś tak smutno Pozdrawiam wszystkich "Poszukiwaczy zaginionego berła" Forza Wisła!!!
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując