Temat
:
Do poczytania...
Wyświetl pojedynczy post
MedEx
Member
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń
Offline
#
10
31.05.2009, 19:19
wolfy
napisał(a):
Skąd ta frustracja się bierze?
Z gorszej strony błoń
MedEx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MedEx
Znajdź inne posty napisane przez MedEx