Konrad. napisał(a):

A teraz cytat z mojego ulubieńca Markusa. Na razie nie jest zbyt aktywny na forum (na jego nieszczęście udało się zdobyć kolejny tytuł), ale jeszcze tydzień dwa jak rozpocznie się okienko transferowe, będzie można poczytać jego apokaliptyczne wizje... 
Zastanawiam się czasami, jeśli Markus ma rację, jakie mielibyśmy wyniki gdyby nasza polityka sportowo-finansowa, była prowadzona co najmniej poprawnie? Komplet zwycięstw w lidze, 1/8 LM?
Ten człowiek z trudem potrafi pochwalić Wisłe, nawet po wygranym meczu superważnym meczu Z Legią.c
Ale w zasadzie każdy jego post można tutaj wklejać, także już sobie daruje...
|
O,to, to! Sam miałem napisać coś podobnego.
Wystarczy zwrócić uwagę, kto pojawia się na tym forum niemal wyłącznie po to, żeby skrytykować, obrazić lub zmieszać z błotem nasz klub, piłkarzy, zarząd lub właściciela. Nawet tak nieudolny paszkwil, jak cytowany na tym forum tekst jakiegoś tam Żurka znalazł sympatyków.
Innymi słowy - dla niektórych im gorzej, tym lepiej. Skąd ta frustracja się bierze?