wislacki napisał(a):

.
ale gdyby nie te serie remisów Amicii i porażki Legii posty, które przywołał Konrad pojawiały by się i dzisiaj.
|
gdyby nie seria wpadek w listopadzie/ grudniu to mielibyśmy 10 pkt przewagi
i jak sobie przypominam to Skorża coś wspominał o tym że popełnili wtedy błąd w przygotowaniu