Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 31.05.2009, 17:07
Teraz się z tego śmiejemy, ale tak naprawdę to w okresie w którym posty były pisane wielu kibiców miało podobne poglądy. Więcej powiem - w niektórych postach jest sporo prawdy!

Był taki okres w tym sezonie, że Wisła grała bez ambicji, jakby sami piłkarze już nie wierzyli w tytuł. Widzieli to kibice i transparentem przypomnieli piłkarzom, że zawsze trzeba walczyć.

Nasz fenomen polega na tym, że gramy w miarę równo. Nam nie zdarzały się porażki, czy serie remisów - prawda były pojedyncze wpadki jak w Bytomiu, czy Gliwicach, ale można uznać je za wypadki przy pracy. Pośmiać się z tego możemy, ale gdyby nie te serie remisów Amicii i porażki Legii posty, które przywołał Konrad pojawiały by się i dzisiaj.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!