Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 31.05.2009, 15:53
Na szczęscie ja takich głupot nie pisałem, bo wiem, że nadzieja umiera ostatnia. Mecz w Gdańsku tylko to potwierdził.

Teraz to się można z tego pośmiać