|
Konrad ten sezon miał dla Wisły wiele sinusoid , od meczów : z Lechem 1-4 , ŁKS 0-0 u siebie , do spotkań 4-1 w derbach , 4-2 z Lechia na wyjezdzie . Raz było bardzo dobrze raz fatalnie ,na szczescie "wygrała opcja optymistyczna" w ostatecznym rozrachunku ,bo wszystkie 3 druzyny graly nierowno w tym sezonie.
Wrzucajac jeszcze ejden kamyczek do ogrodka ,gdyby Chiniyama strzelil w Krakowie z 2 metrow do pustej bramki to dzis te posty by byly w jakims stopniu prawda.Naszczescie pilka nozna jest bardziej zlozona i liga nie zalezy od jednej spartaczonej sytuacji.
|