Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 31.05.2009, 14:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Skąd wziąłeś zalożenie, że Mourinho jest bardzo dobrym trenerem? Bo prowadził bogate kluby?
Wybrałem Mourinho, bo ma podobny charakter do Petrescu.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Można to odwrócic: niech Mourinho weźmie dziś Piasta Gliwice (przrpraszam kibiców Piasta) i robiąc transfery za maksa 1 mln euro (trzeba zachować jakieś proporcje) włącza się z nim do gry o mistrzostwo.
Ależ Mourinho jest zupełnie niepotrzebny. Wystarczy Lenczykowi dać GKS Bełchatów i obserwować jak w niecałe 2 sezony zmienia go w solidnego średniaka, a potem kandydata do mistrza. Naprawdę nie trzeba być wybitnym trenerem by dokonać czegoś takiego w buraczanej lidze. Wystarczy trochę szczęścia i sprzyjających warunków.
Przypominam, że trochę czasu minęło nim Bełchatów zaczął szastać pieniędzmi.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
"Sukcesy" Mourinho świadczą nie tyle o dobrej pracy Mourinho ale o dobrej pracy finansistów klubów jakie prowadził.
Powiedz to kibicom Porto.
Ostatnio edytowane przez jova : 31.05.2009 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując