FraMat napisał(a):

|
Skąd wziąłeś zalożenie, że Mourinho jest bardzo dobrym trenerem? Bo prowadził bogate kluby?
|
Wybrałem Mourinho, bo ma podobny charakter do Petrescu.
FraMat napisał(a):

|
Można to odwrócic: niech Mourinho weźmie dziś Piasta Gliwice (przrpraszam kibiców Piasta) i robiąc transfery za maksa 1 mln euro (trzeba zachować jakieś proporcje) włącza się z nim do gry o mistrzostwo.
|
Ależ Mourinho jest zupełnie niepotrzebny. Wystarczy Lenczykowi dać GKS Bełchatów i obserwować jak w niecałe 2 sezony zmienia go w solidnego średniaka, a potem kandydata do mistrza. Naprawdę nie trzeba być wybitnym trenerem by dokonać czegoś takiego
w buraczanej lidze. Wystarczy trochę szczęścia i sprzyjających warunków.
Przypominam, że trochę czasu minęło nim Bełchatów zaczął szastać pieniędzmi.
FraMat napisał(a):

|
"Sukcesy" Mourinho świadczą nie tyle o dobrej pracy Mourinho ale o dobrej pracy finansistów klubów jakie prowadził.
|
Powiedz to kibicom Porto.