Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mathie
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
8363
31.05.2009, 12:49
dawidTS
napisał(a):
dziś Zielone Świątki, wszystko pozamykane.
M1 również?
Na oficjalnej stronie nie ma żadnego info.
Ostatnio edytowane przez Mathie : 31.05.2009 o godz. 12:51.
Mathie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mathie
Znajdź inne posty napisane przez Mathie