|
Skąd wziąłeś zalożenie, że Mourinho jest bardzo dobrym trenerem? Bo prowadził bogate kluby?
Można to odwrócic: niech Mourinho weźmie dziś Piasta Gliwice (przrpraszam kibiców Piasta) i robiąc transfery za maksa 1 mln euro (trzeba zachować jakieś proporcje) włącza się z nim do gry o mistrzostwo.
"Sukcesy" Mourinho świadczą nie tyle o dobrej pracy Mourinho ale o dobrej pracy finansistów klubów jakie prowadził.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|