Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
boro92
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
69
31.05.2009, 11:55
mnie najbardziej ciekawi co teraz z wzmocnieniami bo takiej szansy na LM nie można zmarnować trzeba się wzmocnić i to solidnie
boro92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do boro92
Znajdź inne posty napisane przez boro92