Wyświetl pojedynczy post
boro92
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 31.05.2009, 11:55
mnie najbardziej ciekawi co teraz z wzmocnieniami bo takiej szansy na LM nie można zmarnować trzeba się wzmocnić i to solidnie