harthausen napisał(a):

w 2 części programu to już się zaczęły kocopoły, że w zasadzie i tak byli najlepsi. Dobry Bóg nie mógł już ścierpieć tego bredzenia wszystkich (prócz Urbana, ten głupot nie gadał) i zesłał burzę która rozgoniła towarzystwo.
Co innego jest ważniejsze:
I ile już dobrze widzę na oczy i mi się nazwy klubów nie mieszają (po Żywczyku ) to Górnik i Ruch mają majstra po 14 razy a my już 12.
Chłopy, toż to już prawie na wyciągnięcie ręki.
|
12 Tytuł MP!
Jak ten czas leci
Jeszcze 2 sezony i będziemy razem z Górnikiem i Ruchem mieć po 14MP
PS
Ale ten 12 wyjątkowo smakuje
