Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1871
Stary 31.05.2009, 11:34
Ja serdecznie pozdrawiam catering na Wiśle ;]

Dzięki nim ogladalem z trybuny A ;]

A co do biletów to o 15 mnóstwo koni stało wzdłuż budynku klubowego i sprzedawalo (po ile to nie wiem, ale chetni byli) ;]
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując