Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 31.05.2009, 11:22
w 2 części programu to już się zaczęły kocopoły, że w zasadzie i tak byli najlepsi. Dobry Bóg nie mógł już ścierpieć tego bredzenia wszystkich (prócz Urbana, ten głupot nie gadał) i zesłał burzę która rozgoniła towarzystwo.

Co innego jest ważniejsze:
I ile już dobrze widzę na oczy i mi się nazwy klubów nie mieszają (po Żywczyku ) to Górnik i Ruch mają majstra po 14 razy a my już 12.
Chłopy, toż to już prawie na wyciągnięcie ręki.


Odpowiedz cytując