tommiyacht napisał(a):

|
Smuda w Cafe Futbol potwierdził że jest juz bylyl trenerem Lecha
|
Jedyny z tych panów w studio którego da się słuchać i mądrze gada,słuchając Urbana i tego alkoholika można odnieść wrażenie że my w ogóle nigdy nie graliśmy w pucharach,skoro wymieniają nawet widzew i górnika

- dla kogoś kto ogląda,nie chce mi się tłumaczyć
