RAPH napisał(a):

|
w tej chwili na Polsacie sport trwa płacz zbiorowy dlaczemu Legia ani Lech nie sa mistrzem. Franz i Urban opowiadają cuda....
|
****a jak patrze na tą zapijaczoną i zaburaczoną gębę Kowalczyka to aż się rzygać chce,jak tak można z takim ryjem w ogóle do telewizji iść ?