Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7389
Stary 31.05.2009, 10:50
RAPH napisał(a):Wyświetl post
w tej chwili na Polsacie sport trwa płacz zbiorowy dlaczemu Legia ani Lech nie sa mistrzem. Franz i Urban opowiadają cuda....
****a jak patrze na tą zapijaczoną i zaburaczoną gębę Kowalczyka to aż się rzygać chce,jak tak można z takim ryjem w ogóle do telewizji iść ?
Odpowiedz cytując