Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline
#
7383
31.05.2009, 08:40
nie wie ktoś jak udała się poznańska "mistrzowska feta"
mieli mieć też przemarsz na ichniejszy rynek
E: nie było przemarszu
Ostatnio edytowane przez panew : 31.05.2009 o godz. 09:02.
Myjcie owoce zakazane
panew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panew
Znajdź inne posty napisane przez panew