Temat
:
Wisła Mistrz 2009/wielka Feta
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
78
30.05.2009, 23:30
Nie wem jak wam, ale mi się łezka w oku zakręciła..
Mistrz Mistrz Nasz TS !!
Ma ktoś jakieś zdjecia z fety
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma