Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7373
Stary 30.05.2009, 22:58
Żadna spinka, ot takie pytanko


http://www.cracovia.krakow.pl/forum/...1540830,page=1
http://www.cracovia.krakow.pl/forum/...1540997,page=1
Pasiastym puściły nerwy
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.05.2009 o godz. 23:02.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując