Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7361
Stary 30.05.2009, 21:21
W przyszlym sezonie maja spadac tylko dwie druzyny ,zatem wejda tez tylko dwie czyzby za rok Gornik i Cracovia wrocily ?

Co do Dawida Nowaka ,czyli naszego niedoszlego partnera/ zastepce Brozka w ataku to dzis ponoc znow doznal kontuzj iw 22 minucie meczu . Ja bym tego pilkarza nie kupowal nawet za polowe tych 700 tys euro
Odpowiedz cytując