W przyszlym sezonie maja spadac tylko dwie druzyny ,zatem wejda tez tylko dwie czyzby za rok Gornik i Cracovia wrocily ?
Co do Dawida Nowaka ,czyli naszego niedoszlego partnera/ zastepce Brozka w ataku to dzis ponoc znow doznal kontuzj iw 22 minucie meczu . Ja bym tego pilkarza nie kupowal nawet za polowe tych 700 tys euro