lysy z blokowiska napisał(a):

|
panie prezesie Cupiał - prosimy o zgode na transfery !!
|
Pozwalam .. fajnie że macie kasę ...
Z pozdrowieniami: B. Cupiał
_________________________________
A tak poważnie .. to coś tam chyba jeszcze wysupła ....albo... nie sprzeda Brożka.