|
Mowiac obiektywnie to z tych druzyn do spadku to najwieksza kiche grala Arka ,ktora dzis odniosla pierwsze ! zwyciestwo w rundzie .
Gornik mial chyba najslabszych pilkarzy ze wszystkich druzyn mimo ze raz walczyl raz gral chodzonego to chyba zasluzenie spadl
Lechia wywalczyla sobie miejsce zaangazowaniem
Cracovia w sumie powinna byc wyzej od Arki bo wygrali z Polonia W. czy Belchatowem wiec walczyli o to utrzymanie, czy chocby dzis remis na wyjezdzie z Lechem
|