Robbie92 napisał(a):

a mi polonia bytom zwaliła kupon ;/ tak by bylo 60zl do przodu ;/
został mi jeszcze 1 kupon na dzis:
Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 18.50Nr
Korona - Swinoujscie 1 1.50
Plock - Widzew x2 1.40
Jablonec - Zlin 1x 1.45
Slavia Pr. - Liberec x2 1.50
Caen - Bordeaux x2 1.11
Marsylia - Rennes 1 1.50
Chelsea - Everton (zw.) 1 1.35
|
Rada dla ciebie na przyszlosc: mniej meczy, wieksze stawki . . .